Pompka spryskiwacza
: 25 cze 2026, 8:26
Witam.
Przestaly mi działać spryskiwacze przód i tył. Nie słuchać działania pompki. Bezpiecznik ok.
Podejrzenie pompka spryskiwacza. Miałem to juz z 2 miesiace temu, że nie działał a po 3-4 dniach znów działał.
Teraz mam to samo. O dziwo raz zadziałał na sekundę i staneło.
Podejrzewam może zły/słaby styk na na wtyczce pompki.
Podejrzałem że zbiornik jest w zderzaku przy kole prawym.
Rozbierał ktoś może to miejsce i jak się najprościej dostać się do pompki w celu weryfikacji ??
Przestaly mi działać spryskiwacze przód i tył. Nie słuchać działania pompki. Bezpiecznik ok.
Podejrzenie pompka spryskiwacza. Miałem to juz z 2 miesiace temu, że nie działał a po 3-4 dniach znów działał.
Teraz mam to samo. O dziwo raz zadziałał na sekundę i staneło.
Podejrzewam może zły/słaby styk na na wtyczce pompki.
Podejrzałem że zbiornik jest w zderzaku przy kole prawym.
Rozbierał ktoś może to miejsce i jak się najprościej dostać się do pompki w celu weryfikacji ??