Witam.
Przestaly mi działać spryskiwacze przód i tył. Nie słuchać działania pompki. Bezpiecznik ok.
Podejrzenie pompka spryskiwacza. Miałem to juz z 2 miesiace temu, że nie działał a po 3-4 dniach znów działał.
Teraz mam to samo. O dziwo raz zadziałał na sekundę i staneło.
Podejrzewam może zły/słaby styk na na wtyczce pompki.
Podejrzałem że zbiornik jest w zderzaku przy kole prawym.
Rozbierał ktoś może to miejsce i jak się najprościej dostać się do pompki w celu weryfikacji ??
Pompka spryskiwacza
SsangYong Tivoli koreański Crossover segmentu B. Pierwszy opracowany model od czasu przejęcia przez koncern Mahindra.
Przejdź do
- Ogólne
- O wszystkim
- Nasze auta
- Warsztaty
- Przed zakupem
- Wątki do usunięcia
- Wydarzenia
- Zloty i spotkania
- Modele
- DIY - Zrób to sam
- Actyon/Actyon Sports
- Kyron
- Korando Family do 1995 roku (Isuzu Trooper)
- Korando II (1997 - 2006)
- Korando typu C (2011-2019)
- Korando D (2019 do dzisiaj)
- Musso/Musso Sports (Daewoo) (1993-2005)
- Rexton I/II/W (2003-2016)
- Rexton G4 (2017 - do dzisiaj) / Musso Pickup (2018 - do dzisiaj)
- Rodius
- Tivoli / XLV
- Giełda
- Sprzedam
- Kupię
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości
